+48 75 643 88 33

784 60 66 55 | 75 643 88 33

SIGMA – producent mebli biurowych

Przedsiębiorstwo SIGMA to producent mebli biurowych oraz przedstawiciel największych fabryk meblowych, który istnieje na rynku od 1993 roku.
Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży mebli do obiektów użyteczności publicznej, oferując meble biurowe, meble hotelowe, sklepowe oraz meble do gabinetów kierowniczych. Oprócz produkcji mebli do biur – SIGMAmeble – to także usługi w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz oraz wykonanie mebli nietypowych i mebli specjalnego przeznaczenia – meble recepcyjne, wyposażenie laboratoriów, lady barowe, lady recepcyjne, zabudowy meblowe i wiele innych.

Biuro Handlowe firmy znajduje się w Jeleniej Górze, ale SIGMAmeble oferuje usługi dla wszystkich miast z Polski i krajów europejskich. Co ważne, nie jesteśmy sklepem meblowym, nie posiadamy więc kosztownych wystaw i ekspozycji. To sprawia, że oferowane meble dostępne są w niższych cenach, a każdy klient otrzymuje bezpłatną pomoc specjalistów w trakcie aranżacji, a także profesjonalny transport i fachowy montaż w miejscu ustawienia mebli.

 

Posiadamy możliwość realizacji dostaw na terenie całego kraju. Na liście naszych klientów znajdują firmy z Wrocławia, Gdańska, Siedlec, Warszawy, Świnoujścia, Lublina, Zielonej Góry, Poznania. Naszymi klientami są również firmy europejskie z Czech, Niemiec, Francji, Holandii, Szwecji.

Większość artykułów znajdujących w asortymencie producenta mebli biurowych SIGMAmeble oferowana jest w ramach umów przedstawicielskich lub produkcji własnej. Dlatego możemy zapewnić Państwu niskie ceny przy zachowaniu wysokiego standardu obsługi oraz sprawdzonej jakości mebli. Naszymi klientami są zarówno duże firmy, jak również jednostki budżetowe oraz małe firmy prywatne.

 

Zapraszam do współpracy

Właściciel Firmy
mgr inż. Jarosław Krempa

Poznaj nasz zespół

Twoja satysfakcja określa nasz sukces

BEATA PRZYBYŚ

obsługa klienta, przygotowanie ofert

MARTA BITTEL

aranżacja wnętrz, projektowanie, oferty kontraktowe

PAWEŁ SZPEJDA

sprawy techniczne, kalkulacje, obmiary, nadzór realizacji

JAROSŁAW KREMPA

wyceny kontraktowe, marketing