+48 75 643 88 33

784 60 66 55 | 75 643 88 33

Szafki skrytkowe RESISTO

Najważniejsze cechy

W przypadku metalowych szafek schowkowych serii Resisto ze względu na specjalne wykonanie drzwi zmniejszono do minimum ryzyko deformacji ze względu na działanie sił zewnętrznych.

Standard i przeznaczenie

Szafki tej serii nadają się idealnie do miejsc o dużym przepływie często zmieniających się użytkowników takich jak szkoły, dworce, lotniska.

 

 • Typowe obszary zastosowania szafek serii Resisto

   

  Szkoły

  Dzięki specjalnemu wypukłemu wykonaniu szafki Resisto posiadają ekstremalnie stabilne drzwi. Stabilność granicząca z wandaloodpornością to doskonałe rozwiązanie do różnego rodzaju szkół. W tym wieku dzieciom mogą przychodzić do głowy różne pomysły, szafki Resisto są rozwiązaniem tych problemów.

   

  Uniwersytety i szkoły wyższe

  W tego typu obiektach skrytki muszą być bardzo obszerne i oferować odpowiednią pojemność do przechowywania książek oraz ubrań. Duże znaczenie ma również standardowy samodomykacz drzwi, który jest szczególnie ważny w sytuacjach awaryjnych.

   

  Hale sportowe i obiekty fitness

  W zależności od zapotrzebowania dostępne są schowki o różnej wielkości, od dwóch do nawet pięciu schowków w jednym module. W takich obiektach szafki Resisto są często wyposażane w zamki elektroniczne.

Wentylacja, drewniany top oraz oganicznik otwarcia

Dzięki otworom wentylacyjnym wykonanym w plecach szafki oraz odstępowi od ściany, który gwarantuje drewniany top wysunięty o 20 mm poza obrys szafki uzyskujemy wystarczający poziom wentylacji wnętrza szafki. Wspomniany top ma 19 mm grubości i jest wykonany z bardzo wytrzymałej płyty DBS (laminowana płyta wiórowa). Ponadto wytrzymałość i solidność szafki podkreślają zastosowane masywne zawiasy, zintegrowany ogranicznik otwarcia oraz seryjny komplet do montażu szafki do ściany.

 

Różne głębokości i wielkości schowków

W zależności od zapotrzebowania na powierzchnię schowków seria Resisto dostępna jest ze schowkami o głębokości od 540, 640 i 740 mm. Wariant najgłębszy nadaje się idealnie do przechowywania dużych sportowych toreb. Każdy z powyższych wariantów głębokości korpusu dostępny jest z podziałem na dwa, trzy, cztery lub pięć schowków w pionie.

 

Wyposażenie szafek z serii Resito

 • Cokół o wysokości 100 mm w kolorze korpusu ze standardową niwelacją w zakresie 30 mm
 • Każde drzwi wyposażone w zamek cylindryczny z 2 kluczykami, w opcji możliwe inne warianty zamków: np. kaucyjne lub elektroniczne
 • Możliwość doboru rożnych kolorów lakieru korpusu i drzwi szafek
 • Opcjonalne wyposażenie każdego schowka w gniazdo zasilające 230-V do ładowania komputerów przenośnych i smartfonów
 • Na życzenie klienta drzwi szafek Resisto można wyposażyć w mechanizm automatycznego domykania, szczególnie ważny element w przypadku ustawienia szafek w korytarzach ewakuacyjnych.