+48 75 643 88 33

Przeglądając naszą ofertę możecie Państwo spotkać meble i elementy wyposażenia, które są lub były wykonywane jako odpowiedź na specjalne zapotrzebowanie rynku. Są to m.in. osłony z pleksi, zielone ścianki, lamele i odboje ścienne. Produkty te nie stanowią stałej oferty – mogą być niedostępne lub dostępne przy wydłuzonych terminach realizacji. Prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem i potwierdzenie dostępności tych wyrobów.

Osłony z pleksi – osobista ochrona.

W związku z epidemią koronawirusa wprowadziliśmy do oferty elementy meblowe, które pomogą zmniejszyć ryzyko zarażenia pracowników zmuszonych do bezpośredniego kontaktu z klientami. Osłony wykonywane są obecnie na zamówienie – dostępne w terminie do 14 dni.

Osłony wolnostojące przeznaczone są do stanowisk recepcyjnych, rejestracji, na lady obsługi klienta oraz na biurka i stanowiska obsługi na siedząco. Ciężka podstawa zapewnia stabilność, a odpowiednia grubość pleksi sztywność konstrukcji. Osłony nie muszą być montowane na stałe. Możne też łączyć je w ciągi. Standardowa szerokość osłony: 80, 100, 120 cm, wysokość 70 cm. Podstawy w kolorze popielatym lub grafitowym. Okienko podawcze o prostokątnym kształcie – w standardzie 20 x 8 cm.

Podstawy malowane proszkowo, mocowanie za pomocą chromowanych uchwytów. Szyba z pleksi o bardzo wysokiej przejrzystości – efekt szkła.

Oczywiście, zarówno sobie jak i naszym klientom życzymy, by zagrożenie minęło jak najszybciej, a osłony przestały być potrzebne. Proponujemy wówczas wymianę przezroczystego tworzywa osłon na mleczne, barwione – do podziału stanowisk pracy, bennery reklamowe, tablice informacyjne i podobne elementy wizualne montowane w trwałych, stalowych podstawach po osłonach.

OFERTA CENOWA – OSŁONY Z PLEKSI