+48 75 643 88 33

784 60 66 55 | 75 643 88 33

eModel – BN Office

Przeznaczenie

eModel – to meble stworzone z myślą o ergonomii pracy w warunkach długotrwałego korzystania z powierzchni  roboczych. Meble ze szczególnym uznaniem projektantów, architektów, konstruktorów. eModel to system rekomendowany za wyjątkową ergonomię.

Standard

Meble najwyższej jakości, wytrzymałe, obięte długoletnimi gwarancjami. Przeznaczone do użytkowania w warunkach intensywnej eksploatacji.

 

BN Office Solution jest marką należącą do największego polskiego i jednego z głównych europejskich producentów mebli i krzeseł biurowych – Grupy Nowy Styl. BN Office Solution to przede wszystkim kompleksowe systemy mebli biurowych – do gabinetów, pokoi pracowniczych, recepcji, sekretariatów; oraz nowoczesne kolekcje krzeseł i luksusowych sof. Wyjątkowe zarówno pod względem jakości wykonania, jak i wzornictwa opartego na światowych trendach. BN Office dysponuje najnowocześniejszym w Polsce parkiem maszynowym gwarantującym najwyższą jakość wyrobów oraz wyjątkową elestyczność w tworzeniu, projektowaniu i wdrażaniu nowych wzorów mebli biurowych.

BN Office szczególną uwagę przywiązuje do trwałości mebli do biur, ich ergonomii, funkcjonalności. Myślą przewodnią projektantów BN Office jest tworzenie systemowe mebli do biur o wysokim standardzie, przy założeniu relatywnie niskiej ceny poszczególnych wyrobów. Meble BN Office rekomendujemy za korzystną relację pomiędzy ceną, a jakością oraz wyjątkową stylistykę.