+48 75 643 88 33

784 60 66 55 | 75 643 88 33

Easy Space – BN Office

Przeznaczenie

Easy Space – to jeden z najbardziej wszechstronnych systemów mebli biurowych na rynku. Zastosowanie zarówno na dużych przestrzeniach open, jak również w typowych pokojach biurowych. Odpowiednio dobrane meble mogą być polecane również do sekretariatów i pokoi kierowniczych.

Standard

Meble dobre jakościowo, wytrzymałe. Przeznaczone do użytkowania w warunkach intensywnej eksploatacji. Obok walorów wizualnych producent BN Office położył nacisk na relatywnie niską cenę. Meble rekomendowane za dobrą relację pomiędzy ceną, a jakością.

BN Office Solution jest marką należącą do największego polskiego i jednego z głównych europejskich producentów mebli i krzeseł biurowych – Grupy Nowy Styl. BN Office Solution to przede wszystkim kompleksowe systemy mebli biurowych – do gabinetów, pokoi pracowniczych, recepcji, sekretariatów; oraz nowoczesne kolekcje krzeseł i luksusowych sof. Wyjątkowe zarówno pod względem jakości wykonania, jak i wzornictwa opartego na światowych trendach. BN Office dysponuje najnowocześniejszym w Polsce parkiem maszynowym gwarantującym najwyższą jakość wyrobów oraz wyjątkową elestyczność w tworzeniu, projektowaniu i wdrażaniu nowych wzorów mebli biurowych.

BN Office szczególną uwagę przywiązuje do trwałości mebli do biur, ich ergonomii, funkcjonalności. Myślą przewodnią projektantów BN Office jest tworzenie systemowe mebli do biur o wysokim standardzie, przy założeniu relatywnie niskiej ceny poszczególnych wyrobów. Meble BN Office rekomendujemy za korzystną relację pomiędzy ceną, a jakością oraz wyjątkową stylistykę.