+48 75 643 88 33

784 60 66 55 | 75 643 88 33

DELTA – włoskie meble gabinetowe

Przeznaczenie

DELTA – meble gabinetowe włoskiego producenta LAS Mobili. Adresowane są dla klienta wymagającego, szukającego wyjątkowej, nietuzinkowej formy w połączeniu z nienaganną jakością wykonania. Oprócz gabinetu znakomicie spełnią swoją rolę w sekretariatach, salach konferencyjnych i recepcjach.

Standard

Meble przeznaczone do gabinetów i biur, gdzie liczy się przede wszystkim prestiż. Jakość szlachetnych materiałów, dbałość o szczegóły i precyzja wykonania – to cechy wyróżniające gabinety LAS MOBILI.

Meble włoskiego producenta mebli biurowych LAS MOBILI – jednej z największych europejskich fabryk mebli biurowych. Od 1976 r. na rynku.

12 hal produkcyjnych we Włoszech, powierzchnia całkowita 250.000 metrów kwadratowych, z czego 190.000 powierzchni krytej, 350 pracowników, 10.000 elementów dziennie – jeden co 3 sekundy oraz znak firmowy obecny w 76 krajach na całym świecie. Współpracująca z „LAS Mobili” grupa znakomitych projektantów kreujących trendy wzornicze na całym świecie. 

Na Polskim rynku meble biurowe LAS Mobili zagościły na dobre w 1999 roku. Wówczas powstała sieć wyselekcjonowanych przez specjalistów LAS Mobili sprzedawców – firm reprezentujących fabrykę na polskim rynku. Nasza firma należała do grupy od początku jej istnienia. Jako przedstawiciel fabryki oferowaliśmy głównie na terenie Dolnego Śląska meble o najwyższym na tamte lata standardzie.

Obecnie LAS Mobili kojarzony jest głównie z meblami bardzo nowoczesnymi, o charakterystycznym włoskim design, wyprzedzającymi trendy wzornicze. Meble trafiają do ekskluzywnych gabinetów firmowych i domowych, sekretariatów, reprezentacyjnych sal konferencyjnych.

01_company.jpg