+48 75 643 88 33

784 60 66 55 | 75 643 88 33

ARTUS – fotel gabinetowy

Najważniejsze cechy

Fotel gabinetowy o tradycyjnej formie i niezbędnym wyposażeniu. Stałe, tapicerowane podłokietniki z widoczną, chromowaną konstrukcją. Ceniony za prostotę, stonowany design, typową formę i nienaganną jakość wykonania.

Standard i przeznaczenie

Fotel wytrzymały, sprawdzony. Należy do średniej grupy cenowej foteli gabinetowych. Ceniony za bardzo dobrą relację pomiędzy ceną, a jakością. Oprócz gabinetów często wybierany do dyspozytorni, stanowisk całodobowych – tam gdzie liczy się komfort i wytrzymałość siedzisk.

Tapicerowanie:
Pianka poliuretanowa nie zawierająca CFC. Zintegrowana osłona siedziska i oparcia wykonana z polipropylenu wiskoplastycznego.
Oparcie obustronnie tapicerowane.

Siedzisko i oparcie:
Formowana pianka PU wykonana z polioli i izocyjanianów; nie zawierająca CFC. Gęstość pianki: 58 kg/m3 ± 3. Grubość poduszki siedziska: około 40 mm. Grubość poduszki oparcia: około 30 mm.

Podłokietniki:

Podłokietniki wielofunkcyjne.
Podłokietniki wykonane z rury i blachy stalowej. Dostępne w wersji z podstawą aluminiową polerowaną lub malowaną proszkowo na kolor srebrny (w wersji z podstawą malowaną proszkowo). Nakładki podłokietników wykonane z pianki poliuretanowej. W fotelach tapicerowanych skórą nakładki podłokietników również tapicerowane skórą (w kolorze siedziska i oparcia). Podłokietniki wielofunkcyjne posiadają opcję regulacji wysokości oraz kąta pochylenia (60°/ 3 pozycje). Regulacja wysokości: 80 mm / 8 pozycji.

Podłokietniki – krzesło stacjonarne.
Podłokietniki wykonane z rury stalowej O 12 × 2 mm. Powierzchnie chromowane lub malowane proszkowo na kolor srebrny. Nakładki podłokietników wykonane z poliuretanu. W fotelach tapicerowanych skórą nakładki podłokietników również tapicerowane skórą (w kolorze siedziska i oparcia).

Podstawa

Aluminium malowane proszkowo / polerowane:
Podstawa pięcioramienna z odlewu czystego aluminium polerowanego lub malowana proszkowo na kolor srebrny.