+48 75 643 88 33

784 60 66 55 | 75 643 88 33

Sit.Net

Najważniejsze cechy

Fotel o ciekawej, nowoczesnej formie – rozdzielone siedzisko z oparciem, stałe lub regulowane podłokietniki, mocna stabilna podstawa. Funkcje poprawiające ergonomię i pozwalające dostosować fotel do użytkownika. wyróżnia się trwałością i relatywnie niską ceną. Cechą wyróżniającą Sit Net jest jego siatkowe oparcie.

Standard i przeznaczenie

Najczęściej wybierany do pokoi kierowniczych, dyrektorskich, sekretariaty. W wersji podstawowej jest cenionym fotelem pracowniczym. 

Siedzisko i oparcie

Wysokie siatkowe oparcie i szerokie tapicerowane siedzisko.

Podłokietniki

Regulowane ze stali i tworzywa sztucznego dostępne w kolorze czarnym lub biało-czarnym z miekką nakładką PU w kolorze czarnym, zakres ruchu: wysokość 80 mm (góra/dół).
Regulowane 3D ze stali i tworzywa sztucznego dostępne w kolorze czarnym z miękką nakładką w kolorze czarnym, zakres ruchu: wysokość 80 mm (góra/dół), regulacja głębokości nakładki 70 mm (przód/tył) oraz szerokość 50 mm (regulacja na boki).

Podstawa

Podstawa pięcioramienna aluminiowa malowana proszkowo na kolor alu.
5-ramienna podstawa z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym.

Kółka

Podwójnie łączone kółka do powierzchni miękkich lub twardych w kolorze czarnym O 50 mm, wyposażone w mechanizm automatycznego hamowania bez obciążenia.