+48 75 643 88 33

784 60 66 55 | 75 643 88 33

Galileo – Fotel gabinetowy

Najważniejsze cechy

Fotel o ciekawej, nietuzinkowej formie i wieloma możliwościami wyposażenia.  Zaprojektowany przez Fraincoise Helene Jourda jako fotel menedżerski. Galileo to innowacyjny wynalazek o  rewolucyjnym znaczeniu.

Unikalny pod względem wykorzystanych opatentowanych technologii, które są skryte pod klasyczną formą fotela gabinetowego.

Standard i przeznaczenie

Przeznaczony do prestiżowych gabinetów

Posiada odpowiadające formą modele konferencyjne i okolicznościowe.

Tapicerowanie:
Pianka poliuretanowa nie zawierająca CFC. Zintegrowana osłona siedziska i oparcia wykonana z polipropylenu wiskoplastycznego.
Oparcie obustronnie tapicerowane.

Siedzisko i oparcie

System ruchu pleców wspomagający lordozę i kifozę kręgosłupa, układ trójwymiarowej ruchomości oparcia, system regulacji głębokości siedzenia oraz adaptacja mechanizmu do masy ciała użytkownika.

Podłokietniki:

Podłokietniki wielofunkcyjne.
Podłokietniki wykonane z rury i blachy stalowej. Dostępne w wersji z podstawą aluminiową polerowaną lub malowaną proszkowo na kolor srebrny (w wersji z podstawą malowaną proszkowo). Nakładki podłokietników wykonane z pianki poliuretanowej. W fotelach tapicerowanych skórą nakładki podłokietników również tapicerowane skórą (w kolorze siedziska i oparcia). Podłokietniki wielofunkcyjne posiadają opcję regulacji wysokości oraz kąta pochylenia (60°/ 3 pozycje). Regulacja wysokości: 80 mm / 8 pozycji.

Podłokietniki – krzesło stacjonarne.
Podłokietniki wykonane z rury stalowej O 12 × 2 mm. Powierzchnie chromowane lub malowane proszkowo na kolor srebrny. Nakładki podłokietników wykonane z poliuretanu. W fotelach tapicerowanych skórą nakładki podłokietników również tapicerowane skórą (w kolorze siedziska i oparcia).

Podstawa

Aluminium malowane proszkowo / polerowane:
Podstawa pięcioramienna z odlewu czystego aluminium polerowanego lub malowana proszkowo na kolor srebrny.