+48 75 643 88 33

784 60 66 55 | 75 643 88 33

SiRiO – meble kierownicze

Informacje o produkcie

SiRiO to nowoczesna kolekcja mebli managerskichstołów konferencyjnych, mebli kierowniczych, sekretariatów i mebli pracowniczych.. Kolor, kształt, funkcjonalność, materiał z jakiego zostały wykonane meble oraz precyzja wykończenia stanowi o wyjątkowości SiRiO. Meble dedkowane do ekskluzywnych sal konferencyjnych i gabinetów oraz prestiżowych mebli pracowniczych. Wyjątkowa propozycja dla osób szukających znakomitej jakości i nietuzinkowej formy.

Dostępność

Meble wykonywane pod indywidualne zamówienie. Czas oczekiwania około 8 tygodni.

Dzięki połączeniu chromu ze szkłem meble wyróżniają się wizualną lekkością, przy zachowaniu trwałości – kolekcja doskonale wpisuje się w najnowsze wzornicze trendy.

Jest to linia o bardzo wyrazistym charakterze łącząca w sobie klasyczną elegancję z lekkością i świeżością formy. Meble biurowe o charakterze gabinetowym producenta o znaczącej pozycji rynkowej. Najwyższa jakośc wykonania, ergonomia i nietuzinkowy design. Meble polecane do gabinetów menagerów ceniących komfort, ergonomię i wyjątkowość, dla osób bardzo aktywnych, znakomicie sprawdzają się w warunkach intensywnej eksploatacji. Producent mebli gabinetowych i pracowniczych, Fabryka Mebli Biurowych MARO dostarcze meble bezpośrednio na miejsce montażu. Zalecany jest montaż producenta mebli lub firm wyspecjalizowanych w realizacji dostaw mebli gabinetowych.