+48 75 643 88 33

784 60 66 55 | 75 643 88 33

Regały metalowe

Najważniejsze cechy

Regały metalowe wyróżniają się wysoką lub bardzo wysoką wytrzymałością mechaniczną. Malowane proszkowo, ocynkowane, wyposażone w półki płytowe lub metalowe. Skręcane lub montowane zaczepowo.

Standard i przeznaczenie

Regały metalowe stanowią podstawowe wyposażenie magazynów, sklepów, warsztatów, archiwów. Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba gromadzenia dużej ilości artykułów na małej powierzchni i w warunkach intensywnej eksploatacji.

Systemy regałów do magazynu i warsztatu pozwalają na przechowywanie materiałów roboczych i różnych przedmiotów na otwartych półkach. System wtykowy lub śrubowy z bocznymi stabilizatorami zapewnia bardzo łatwy montaż, poza tym możliwe jest również dowolne, indywidualne rozbudowywanie regałów. W celu zagwarantowania ochrony regału przed przewróceniem należy go przykręcić do ściany.
Do przechowywania i archiwizacji akt przeznaczone są regały na segregatory, zaś przedmioty duże i ciężkie znajdą swoje miejsce na regałach magazynowych. Półki z wywiniętą krawędzią tylną zapobiegają zsunięciu się przechowywanych na nich przedmiotów. Pośród wielu elementów dostępnych w ofercie C+P z pewnością znajdą Państwo odpowiedni dla siebie system regałów.

Oferta obejmuje również regały wysokiego składowania oraz regały specjalistyczne. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym.