+48 75 643 88 33

784 60 66 55 | 75 643 88 33

WinG – klasyczne i nowoczesne meble gabinetowe

Przeznaczenie

WinG to system mebli gabinetowych dzięki któremu w estetyczny i funkcjonalny sposób można wyposażyć wnętrza gabinetowe i konferencyjne. System mebli o szerokim zastosowaniu – zarówno dla dyrektorów, właścicieli firm, jak i kierowników. Obejmuje meble do wyposażenia gabinetów i sal konferencyjnych.

Standard

Meble polecane za bardzo dobrą relację pomiędzy ceną, a jakością. Trafiają zarówno do prestiżowych gabinetów o wysokim standardzie, jak i do pokoi kierowniczych, gdzie liczy się relatywnie niska cena mebli gabinetowych.

Linia wzornicza mebli Wing nawiązuje do kanonów włoskiego wzornictwa uznanych fabryk mebli gabinetowych. Łagodna linia, elementy metalowe, zaokrąglone krawędzie i charakterystyczne „podwójne” blaty decydują o wizualnej atrakcyjności mebli WinG. Bryły, mimo klasycznej formy, sprawiają wrażenie lekkości. Meble znakomicie komponują się na ograniczonych powierzchniach, często wybierane przez kobiety. Uzupełnieniem mebli gabinetowych Wing jest bardzo szeroka oferta komód, szaf i regałów dająca możłiwość wyposażenia praktycznie każdego wnętrza.

Produkt rekomendowany za uniwersalność systemu oraz korzystną relację między ceną, a jakością mebli.