+48 75 643 88 33

784 60 66 55 | 75 643 88 33

@-sense

Najważniejsze cechy

Fotel o nowoczesnej, solidnej, lecz wizualnie lekkiej konstrukcji  – rozdzielone siedzisko z oparciem, regulowane podłokietniki, mocna stabilna podstawa. Wiele ważnych funkcji poprawiających ergonomię i pozwalających dostosować fotel do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Standard i przeznaczenie

Najczęściej wybierany do pokoi kierowniczych, dyrektorskich, do sekretariatów oraz pokoi pracowniczych o podwyższonym komforcie.

Siedzisko i oparcie

Tapicerowane siedzisko z opcją formatki z pianki wylewanej, odpornej na odkształcenia.
Oparcie w dwóch wariantach: siatkowe i tapicerowane, zgrzewane ultradźwiękowo.

Podłokietniki

Stałe ze stali i tworzywa sztucznego dostępne w kolorze czarnym lub biało-czarnym z miękką nakładką PU w kolorze czarnym
Regulowane ze stali i tworzywa sztucznego dostępne w kolorze czarnym lub biało-czarnym z miekką nakładką PU w kolorze czarnym, zakres ruchu: wysokość 85 mm (góra/dół).
Regulowane 2D ze stali i tworzywa sztucznego w kolorze czarnym i biało-czarnym z miękką nakładką PU w kolorze czarnym, zakres ruchu: wysokość 85 mm (góra/dół) oraz szerokość 25 mm (regulacja na boki).
Regulowane 3D ze stali i tworzywa sztucznego dostępne w kolorze czarnym z miękką nakładką w kolorze czarnym, zakres ruchu: wysokość 85 mm (góra/dół), regulacja głębokości nakładki 50 mm (przód/tył) oraz obrót nakładki ± 25°.
Regulowane 4D ze stali i tworzywa sztucznego, dostępne w kolorze czarnym lub biało-czarnym z miękką nakładką PU w kolorze czarnym, zakres ruchu: wysokość 85 mm (góra/dół), szerokość 25 mm (regulacja na boki), regulacja głębokości nakładki 50 mm (przód/tył) oraz obrót nakładki ± 25°.

Podstawa

Podstawa pięcioramienna wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze białym lub czarnym.

Kółka

Podwójnie łączone kółka do powierzchni miękkich lub twardych w kolorze czarnym O 65 mm oraz O 50 mm, wyposażone w mechanizm automatycznego hamowania bez obciążenia. Opcjonalnie dla modeli SH i ESH kółka w kolorze białym.