+48 75 643 88 33

784 60 66 55 | 75 643 88 33

Belive

Najważniejsze cechy

Fotel o klasycznej konstrukcji – połaczone siedzisko z oparciem, stałe podłokietniki, mocna stabilna podstawa. Podstawowe funkcje poprawiające ergonomię i pozwalające dostosować fotel do użytkownika. Fotel wyróżnia się wysokim oparciem i szerokim zagłówkiem

Standard i przeznaczenie

Najczęściej wybierany do pokoi kierowniczych, dyrektorskich, na stanowiska dyspozytorskie. 

Siedzisko, oparcie i zagłówek

Wersja obrotowa
Siedzisko – tapicerowane w całości, szkielet wykonany z 8-warstwowej sklejki bukowej o grubości 11,5 mm i obłożony formatką gąbki wylewanej oraz formatki uzupełniające z gąbki o gęstości 21 kg/m3 – grubość 15 mm. Osłona siedziska plastikowa (błyszczący ABS) w kolorze czarnym lub białym.
Oparcie – tapicerowane w całości, szkielet wykonany z 8 warstwowej sklejki bukowej o grubości 11,5 mm i obłożony z przodu formatką gąbki wylewanej. Oparcie może być wyposażone w system regulacji poduszki lędźwiowej.
Regulacja obejmuje: wysokość – zakres ok. 45 mm, oraz wypukłość w zakresie ok. 15 mm.
Osłona oparcia plastikowa (błyszczący ABS) w kolorze czarnym lub białym.
Zagłówek – regulowany – szkielet wykonany z 6-warstwowej sklejki bukowej o grubości 8,5 mm i obłożony formatką gąbki wylewanej. Osłona zagłówka plastikowa (błyszczący ABS) w kolorze czarnym lub białym.

Wersja stacjonarna
Siedzisko – tapicerowane w całości: szkielet wykonany z 8-warstwowej sklejki bukowej o grubości 11,5 mm i obłożony formatką gąbki wylewanej oraz formatki uzupełniające z gąbki o gęstości 21 kg/m3– grubość 15 mm. Osłona siedziska plastikowa (błyszczący ABS) w kolorze czarnym lub białym.
Siedzisko posiada miękką, tapicerowaną poduszkę sztaplującą.
Oparcie – tapicerowane w całości – szkielet wykonany z 8-warstwowej sklejki bukowej o grubości 11,5 mm i obłożony z przodu formatką z gąbki wylewanej o grubości ok. 10 mm. Osłona oparcia plastikowa (błyszczący ABS) w kolorze czarnym lub białym.

Podłokietniki

Wersja obrotowa
Regulowane:

na wysokość:regulacja góra / dół – 80 mm. W całości wykonane z PA + GF.
3-D: regulowane podłokietniki (góra / dół) z regulowanymi nakładkami (przód / tył / na boki). Zakres regulacji: wysokość 80 mm; ruch obrotowy nakładki ± 30 °; ruch nakładki w zakresie przód / tył 60 mm. Elementy metalowe pokryte chromową powłoką galwaniczną lub malowane proszkowo na kolor czarny łączone z poliamidowym korpusem wzmacnianym włóknem szklanym z nakładką wykonaną z poliuretanu.
Wersja stacjonarna
Podłokietniki zintegrowane z ramą krzesła. Szkielet wykonany z rury stalowej O 22 × 2,5 mm. Nakładki podłokietników wykonane są z wtryskiwanego ABS.

Podstawa

Wersja obrotowa
Podstawa pięcioramienna– wykonana z polerowanego aluminium, malowana proszkowo na kolor ALU (RAL9006) lub czarna poliamidowa.

Wersja stacjonarna

płoza: rura stalowa O 22 × 2,5 mm.
4 nogi: rura stalowa O 22 × 2,5 / O 22 × 2 mm.
W wersji stacjonarnej rama może być pokryta chromową powłoką galwaniczną lub malowana proszkowo na kolor ALU (RAL9006).

Kółka/stopki

Wersja obrotowa

podwójnie łączone kółka do powierzchni miękkich lub twardych O 65 mm, wyposażone w mechanizm automatycznego hamowania bez obciążenia. Kółka spełniają normę EN–12529.
Wersja stacjonarna

płoza: stopki do miękkich lub twardych powierzchni.
4 nogi: stopki przegubowe do miękkich lub twardych powierzchni.